KONST / Litografier / Färglitografi 7405100
*
nr 740 5100
Färglitografi
Haage, -85, Lada, motivets mått: 23 x 39
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 februari 2012
kl 19:05:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/2 10:01:09
1
100 kr
13/2 18:28:20
2
150 kr
13/2 18:51:26
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik haage lada litografi litografier litografiskt blad
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 20:26
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 20:29
-
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 20:10
-
9034 Färglitografi
Roland Avensson, daterad . Signerad, numrerad 6/31..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 20:52
-
8048 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 18:34
*
Färglitografi
nr 740 5100
Färglitografi
Haage, -85, Lada, motivets mått: 23 x 39
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 februari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/2 10:01:09 | 1 | 100 kr |
13/2 18:28:20 | 2 | 150 kr |
13/2 18:51:26 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik haage lada litografi litografier litografiskt blad
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 20:26 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 20:29 -
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 20:10
-
9034 Färglitografi
Roland Avensson, daterad . Signerad, numrerad 6/31..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 20:52 -
8048 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 18:34